• Çalışma SaatleriPazartesi-Cuma: 08:30 - 18:00 | Cumartesi: 08:30 - 13:00

  • Bizi Arayın0850 850 0406

FRANCHISE

 

Neden Franchise?

Yeterli sermayeye sahip bireylerin kendi girişimlerini gerçekleştirmelerini sağlamak,

Var olan başarılı bir sistemin parçası olarak başlangıç risklerini minimize etmek,

Geleceğini garanti altına almak isteyenler için kurumsal işleyiş içerisinde yer almak için.

 

Neden Otomotiv Sektörü?

Otomotiv sektorü, etki alanının genişliği ve diğer sektörlere olan etkisi ve katkısıyla modern ekonominin gelişiminde geniş ve önemli bir yere sahiptir. İnsan hayatını doğrudan etkileyen bir sektör olması sebebiyle de tüketicilerin talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak sürekli bir dönüşüm halindedir.

Türkiye otomotiv sektörü, yeni ürün ve kapasite yatırımlarıyla üretim ve ihracat rakamlarını her yıl biraz daha artırarak dünya pazarındaki yükselişini sürdürmektedir.

Türkiye otomotiv sektürünü bugün geldiği noktadan yukarıya taşıyacak, rekabet gücünü artıracak önemli konulardan biri de özel servislerin kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmetleridir.

 

Kaynak: KPMG, ODD

 

Neden LEVCAR Franchise?

Otomobil kullanıcıları hasar veya onarım hizmetlerinden sonraki sürüşünde aynı kaliteyi arzulamaktadır ve bu da özel servis firmalarının bu deneyimi yaşatmaya rekabet açısından mecbur olduğunu göstermektedir.

Biz LEVCAR olarak müşterilerimizin deneyimlerini önemsemekte ve otomobillerini hasar ve onarım öncesindeki gibi kullanmalarını sağlayacak çözümleri üretmeye çalışmaktayız.

Bu sebeple profesyonel bakış açımızı ve deneyimimizi paylaşacağımız ve ekip olarak bizi daha da ileri taşıyacak olan Franchise’lar aramaktayız. 

 

LEVCAR Markası;

  • Sektördeki 25 yılı aşan deneyimi ile güvenilir bir yere sahiptir,
  • İşbirliği içerisinde olduğu paydaşları ile size riski en aza indirilmiş iş modeli sunar,
  • Hasar merkezi olarak yaptığı anlaşmalar ile hizmet maliyetlerinizi düşürür,
  • Faaliyetlerinizi her an izleyebileceğiniz şeffaf bir yazılım programı sağlar,
  • 7/24 Call Center Hizmeti verir,
  • Birçok franchise yatırımlarına göre daha ekonomik yatırım maliyetine sahiptir,
  • Dürüst ve güvenilir hizmet verir,
  • Müşteri kabul, ekspertiz, sigorta şirketleriyle iletişim, dosyalama ve faturalama süreçlerinde tek merkezden yönetim imkanı sunar.

 

Siz de Potansiyel Bir Franchise Alıcısı İseniz;

LEVCAR, kendi işinizin mülkiyeti ile kişisel servet oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Size bir marka adı, başarılı bir iş modeli şablonu ve yeni bir işletmenin sıfırdan başlatılmasıyla ilişkili yaygın risk faktörlerinin çoğunu en aza indiren bir iş sistemi sunacaktır.

Sağlayacağımız operasyonel desteğin örnekleri arasında pazarlama ve reklam programları ve önceden müzakere edilen sigorta firmalarının yönlendirmeleri neticesindeki hazır müşterileriniz bulunmaktadır.

Piyasadaki diğer otomotiv servis firmalarına göre biz Franchise olarak biz sadece hasarlı araçların onarılması üzerine odaklandık. Bu faydalar sizin için çekici ise sizi LEVCAR’lı olmaya davet ediyoruz.

 

Yatırım

LEVCAR'a yapacağınız yatırım miktarınız, yeni veya kullanılmış ekipman satın alıp almadığınıza, mevcut bir yeri dönüştürüp dönüştürmeyeceğinize veya sıfırdan başlayıp başlamayacağınıza göre  farklılık gösterecektir. 

 

Dönüşüm ve Adaptasyon Süresi

Başarılı bir işletme sahibi olarak, başarınız büyük ölçüde zamanla kazanılan müşteri güvenine dayanır. Markalı isimler güven faktörünü artırmaya yardımcı olur.

Franchise adayının başarısı için kritik bir içerik müşteri memnuniyetidir. Bu, LEVCAR’ın iş modeli ve franchise desteği ile birleşik olarak sahip olduğumuz özveri sayesinde elde edilir. Kendi işinizi yürütmek çok ödüllendirici olabilir, ancak aynı zamanda çok zordur. LEVCAR sistemi, işletmenizin daha kârlı ve daha kolay yönetilmesini sağlar. Franchise sahibi olarak, LEVCAR’ın uzman kadrosuna sahip olacak ve işinizi olabildiğince başarılı bir şekilde gerçekleştirme hedefiyle tamamen uyumlu olacaksınız. Ayrıca geniş otomotiv servisi iş tecrübesine sahip diğer LEVCAR franchise sahiplerine de erişebileceksiniz.

LEVCAR' da, bir tutkuyla beslediğimiz mükemmel bir itibara sahip olduk. İşinizi satmak için zaman geldiğinde, LEVCAR markası, daha fazla sayıda potansiyel alıcıyı masaya getirmenizde ve işinizin nihai değerini artırmanızda size yardımcı olacaktır.

Bir LEVCAR tesisine dönüştürerek ne alacağınızla ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen Franchise formumuzu doldurun. Form doldurulduktan sonra, LEVCAR Franchising sizinle görüşmek üzere iletişim halinde olacak ve size sunduğumuz fırsatlar konusunda yardımcı olacaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 

- Diğer Özel Servis Markaları da Franchise Veriyorken Neden Levcar’ı Tercih Etmeliyim?

LEVCAR, saygın bir marka imajının yanı sıra şirket ofisimizden de büyük miktarda franchise desteği sunmaktadır. Daha az yatırım, küçük bir franchise ücreti ve önceden anlaşılmış onlarca sigorta şirketi ile size hazır müşteri portföyü sunar. Siz de orta vadede ciro sıkıntısı çekmeden işinize odaklanır ve ailemizin parçası olmanın keyfini çıkarırsınız.

Öte yandan LEVCAR, geleneksel (patron) yönetim modeli yerine modern bakış açısıyla tanıtım, reklam, pazarlama ve diğer müşteri çekim gücünü oluşturan stratejileri etkin şekilde kullanmaktadır.

 

- Bir oto tamirhanesine sahibim, LEVCAR HASAR MERKEZİ yapabilir miyim?

Evet, mevcut oto tamirhanenizi LEVCAR HASAR MERKEZİne dönüştürebilirsiniz. Dönüşüm programımız hakkında daha fazla bilgi için bize başvurunuz.

 

- LEVCAR franchise sahibi olmak için servis teknisyeni, tamirci veya otomotiv geçmişine sahip biri olmak zorunda mıyım?

Hayır. LEVCAR HASAR MERKEZİ sahibi olmak için bir servis teknisyeni, tamirci vb. olmanız gerekmez ancak otomotiv sektöründe bu ve benzeri tecrübeye sahip olmanız sizi avantajlı kılacaktır. LEVCAR HASAR MERKEZİ açarak franchise sahibi olmak için daha fazla yatırıma ihtiyacınız olmakla birlikte üstün LEVCAR danışmanlığından faydalanarak siz de geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

 

- Başvuru formunu doldurdum. Ne zaman sonuç alabilirim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra LEVCAR HASAR MERKEZİ yetkilisi size size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Formu tam ve doğru olarak doldurmanız bu süreyi etkilemekte olup verdiğiniz bilgilerin tarafımızdan uygunluk araştırması gerekmektedir.

 

- Özel servisim var. Franchise başvurum olumlu sonuçlanırsa dekorasyon olarak neler yapmam gerekli? Tümüyle değişim gerekiyor mu?

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması için var olan servisinizin ve bölümlerinin kaç metrekare olduğu ve LEVCAR Hasar Merkezi yeterliliği sorgulanacaktır. Hizmet alanlarınız yeterli ise size sunacağımız LEVCAR Kurumsal Kimlik Kılavuzundaki renk, ölçü ve metrekareleri çerçevesinde tümüyle olmayan bazı değişiklikler (duvar rengi, logo, tabela vb.) yapmanız marka sürdürülebilirliği ve müşterilerimizin standart hizmet algısının değişmemesi açısından önemlidir.

 

Franchise başvurularınızı buraya tıklayarak yapabilirsiniz.